У Львові затримали групу осіб, які труїли клофеліном жертв на вулиці

1
1951

Патрульні виявили осіб, які, ймовірно, за допомогою клофеліну, пограбували чоловіка.

Про це повідомляє патрульна поліція Львівської області.

Сьогодні вночі, патрульні 2-го батальйону отримали виклик на вулицю Стару, де відбувся грабіж. Водій таксі став очевидцем, як троє осіб напали на чоловіка, який сидів на зупинці громадського транспорту. Потерпілого госпіталізувала бригада швидкої медичної допомоги.

Зі слів медиків, його ймовірно отруїли клофеліном. Екіпажі патрульної поліції почали перевіряти прилеглі вулиці, сквери, нічні заклади та під‘їзди. Один з інспекторів побачив на площі Різні групу осіб, які підходили по орієнтуванні. Їх зупинили та попросили показати, що вони мають при собі.

В одного з чоловіків, в канцелярському пакеті, виявили велику кількість грошей різних номіналів та в різних валютах. Звідки гроші, чоловік пояснити не зміг. Його перевірили в базі та встановили, що він вже був засуджений за розбій. На місце події викликали слідчих, які вилучили 25000 гривень, 265 доларів та 490 рублів. 34-річного чоловіка, в якого вилучили гроші, 36-річну жінку та ще одного чоловіка доставили до Галицького відділу поліції. Справою займаються слідчі.