У Львові закрили два ринки, які порушували правила карантину

0
293

Сьогодні, 6 квітня, у Львові закрили два продуктових ринки за неодноразове порушення правил карантину. Таке рішення прийняли на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації у Львові. Мова йде про ринок на вул. В. Великого та ринок “Тополя”.

Про це повідомила директорка департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірина Кулинич.

Вона нагадала, що з початку карантину у Львові дозволили працювати усім продуктовим ринкам. Проте встановили певні у мови і вимагали їхнього дотримання.

“Ми попередили керівників ринків, що коли отримаємо зауваження та поліція складе протоколи про порушення, ми скасуємо дозвіл на роботу. Сьогодні комісією з питань ТЕБ і НС було вперше прийняте відповідне рішення — від завтра не буде працювати ринок біля універмагу на вул. В. Великого та ринок “Тополя” (вул. Мазепи, 11). Є складений правоохоронними органами протокол, яким оштрафовано керівника ринку, а також неодноразово було зафіксовано дуже велике скупчення людей”, – сказала чиновниця.

Також Ірина Кулинич попередила, що таке ж покарання може очікувати й інші ринки, які не дотримуватимуться правил і протоколів, які встановлені у Львові на період карантину.