У Львові за новими правилами почали працювати 25 ринків

0
293

Від сьогодні, з 1 травня, у Львові за новими правилами працюють продовольчі ринки. Тепер на базарах у вільному доступі мають бути антисептики, регулярна дезінфікція приміщень раз у три години, зафіксована в журналах.

Про це повідомляє Львівська міськрада, передає “Цинічний Львів”.

“Учора була проведена зустріч з усіма керівниками ринків і закцентували увагу на тих вимогах, які виставляє уряд, зокрема на основних протоколах організації роботи ринків, основних правилах, яких повинні ринки дотримуватись”, – мовиться у повідомленні.

“Фактично ці протоколи роботи ринків не відрізняються від тих протоколів, які ми розробляли із самого початку. Я думаю, що за цей період ринки вже навчились організовувати свою роботу, вибудовувати логістику роботи і для них це не буде проблемою, адже вони і дотримувались цих правил”, – зазначила очільниця міського штабу оперативного реагування Галина Слічна.

Вона повідомила, що серед правил необхідно забезпечити наявність антисептиків, напрацювати чітку логістику дезінфекції приміщень, яка має відбуватись кожні три години, завести відповідні журнали, у яких фіксувати ці дезінфекції. Згідно з постановою уряду, саме керівник несе відповідальність за дотримання цих правил.