У Львові з вікна багатоповерхівки випала дворічна дитина

0
730

29 листопада у Львові з вікна четвертого поверху випала дворічна дівчинка. Її доправили до дитячої лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, де дитині надали допомогу лікарі.

Про це повідомив ZAXID.NET заступник головного лікаря лікарні Федір Осим, пише “Цинічний Львів”.

У дівчинки діагностували перелом ключиці, лопатки, щелепи, ушкодження язика.

За словами лікаря, хтось з дорослих забув зачинити вікно, дівчинка вилізла на підвіконня і впала вниз з четвертого поверху. На щастя, дитина впала на газон, тому не отримала важких трав.

“У дворічної пацієнтки діагностували перелом ключиці, лопатки, щелепи і рану на язику. Рану зашили. Переломи були без зміщень. На щастя, дитина впала на газон, а не на асфальт чи бетон, тож обійшлося без важких травм”, – каже Федір Осим.

Цього року до міської дитячої лікарня доволі часто привозили маленьких дітей, які випадали з незачинених вікон, балконів. Тож лікарі радять не залишати маленьких дітей без нагляду дорослих і пильно стежити, аби вікна чи балконні двері були зачинені.

Аби уникнути трагедій, медики радять нічого не показувати дітям з вікна: ні пташок, ні квітів і у жодному випадку не ставити чи садити їх на підвіконня. І при дітях бажано не відкривати вікон, бо вони запам’ятовують дії дорослих і залишившись самі, можуть їх повторити. Підвіконня також не може бути місцем для сніданку чи обіду дитини.

Біля вікна не повинно бути жодних меблів, на які дитина може забратися і добратися до підвіконника.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, у Львові з вікна гуртожитка випав 21-річний юнак.