У Львові з ускладненнями від кору в реанімацію потрапили маленькі діти

0
2381
фото ілюстративне

4 березня у Львівську обласну інфекційну лікарню госпіталізовано з ускладненнями від кору двох дітей з Винників.

До лікарні госпіталізували Іринку, якій 4,5 роки. Дівчинка перебуває в реанімації. А днями медики боролися за життя восьмирічного учня СЗШ № 29 Назарчика, який також хворів на кір і у вкрай важкому стані опинився в реанімації через ускладнення.

«Дівчинка відвідує садочок у Чишках, а захворіла на кір з 26 лютого, – повідомила завідувач винниківського поліклінічного відділення Надія Жигало. – Хвороба мала б піти на спад, але стан її погіршився. Сьогодні її госпіталізували в інфекційну лікарню. Перебіг хвороби важкий. І Іринка, і Назарчик перебувають у реанімації».

За інформацією Надії Жигало, батьки дітей вчасно звернулися за медичною допомогою, малюки лікувалися під наглядом лікарів.

«Загалом різкого зростання хворих на кір у Винниках не спостерігається, але такі випадки й далі реєструємо. Вірус кору небезпечний у першу чергу тим, що ускладнення після хвороби можуть бути страшнішими за саму недугу. Просимо винниківчан не займатися самолікуванням, уважно ставитися до свого здоров’я», – зазначила Надія Жигало.