У Львові з лікарні виписують онкохворих через карантин: один з покинутих на призволяще помер (ФОТО)

0
8168

У Львові з лікарні додому відправляють пацієнтів, хворих онкологією. Причина цьому – підготовка лікарні до прийому хворих на коронавірус.

Про це пише “Четверта студія”, посилаючись на допис Ксенії Клим, передає “Цинічний Львів”.

“Хтось виживає, хтось помирає, життя таке”, – кажуть мамі телефоном у 5-їй міській клінічній лікарні Львова. Мамі Олега Кулинка, яка щойно поховала свого 25-річного сина, якого кілька днів до того відправили з цієї лікарні”, – зазначається у дописі Ксенії Клим.

“Цей випадок просто розчавив… Чому може статися таке, що важкохворих онкологією виставляють з лікарні через карантин і підготовку лікарні до прийому хворих на COVID-19? Виставляють помирати! Хтось виживає, хтось помирає, життя таке”, – кажуть мамі телефоном у 5-їй міській клінічній лікарні Львова. Мамі Олега Кулинка, яка щойно поховала свого 25-річного сина, якого кілька днів до того відправили з цієї лікарні. Не співчувають, не висловлюють слова підтримки, зрештою, не кричать на весь світ – “Чому їм доводиться за рахунок порятунку життя одних, рятувати життя інших?” Не протестують проти того, що ковідний фонд тупо розкрали і прикрилися ремонтом доріг. Більше того, вчора гламурненький хлопчик, який очолює “Укравтодор” договорився до того, що в принципі такого фонду й не було. Це ми тупенькі, не так зрозуміли.

Ця історія потребує розголосу і негайного розслідування. Наразі з усього, що вдалося дізнатися мені – це те, що 5 міська клінічна лікарня працює у звичному режимі і продовжує приймати пацієнтів. Що відбулося тиждень тому? Чому по домах відправили хворих і що з ними зараз? Повна тиша”, – зазначає Ксенія Клим у дописі на своїй сторінці у ФБ.

Нагадаємо, на Львівщині пошти для онкохворих передали на ремонт доріг.