Сьогодні, 13 липня, близько 06:00 у Львові сталася смертельна ДТП. Про це повідомляє голова ГО “Варта1” Ігор Зінкевич.
Автопригода сталася на вул. Городоцькій, автомобіль Мерседес Бенц на іноземній реєстрації здійснив зіткнення з деревом. Внаслідок ДТП 21-річна водійка загинула на місці події, пасажира забрали у лікарню.
Є інформація, що водійка вчинила ДТП з іншим авто раніше і там з слів іншого водія поводилася неадекватно (можливо стан алкогольного сп’яніння ), з місці першого ДТП жінка втекла з словами “я вмію їздити, дивись як” і погнала, вже через кілька хвилин відбулося смертельне ДТП, де жінка загинула.


