У Львові водій автобуса змішав з брудом військову (ФОТО)

0
4776

Львівський маршрутчик принизив жінку-військову, яка показала йому посвідчення учасника бойових дій. Про це сама постраждала ‎Аліна Калінчук написала на сторінці «Гаряча лінія міста Львова» у Facebook.

“Прошу вжити заходи до водія маршруту 184а. Цей пан водій хамить військовослужбовцям – учасникам бойових дій, які пред’являють посвідчення при вході згідно правил. Особисто мені не раз говорив на підвищених тонах, щоб я посвідчення УБД показувала своєму командирові. Також цей водій не зупиняється на зупинках громадського транспорту коли бачить людей у формі. Дуже хочеться сподіватися, що з водієм проведуть принаймні бесіду” – написала вона.

У відповідь їй повідомили, що “обласні міжміські 3-4 значні маршрути не перебувають в підпорядкуванні Львівської міської ради. Тому радимо Вам скерувати звернення на гарячу лінію області – 112”.

У коментарях до посту користувачі висловлюють своє обурення такими діями водія.

“А наші козаки, учасники бойових дій, не можуть цю наволоч навчити ввічливості, що жінка, яка є також УБД, на “гарячу лінію” пише (тим більше що це не разовий випадок)??? P.S. Як мінімум дивно, так як не уявляю, що б було, якщо бидло-водій нахамив би моєму чоловікові або мені”, – написала одна з коментаторок.

“Провести гарну воєнну підготовку словесну, ну і, звісно, духовну, так мовити ,а там як вийде, най запам’ятає закон людяності…”, “Бо на таких умовах, які пропонують перевізники, тільки сільська бикота й іде працювати. А таке бидло гірше навіть за ватника. Львів давно заполонила рагульня і тепер воно всюди мукає”, – додають інші львів’яни.