У Львові вночі сталася пожежа у студентському гуртожитку (ВІДЕО)

0
907

Причини та обставини виникнення пожежі наразі встановлюються. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Лвьівскьій області. 

10 лютого о 04:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на вул. Туган-Барановського. Пожежа виникла в кімнаті на четвертому поверсі п’ятиповерхового студентського гуртожитку. До місця події негайно виїхали пожежно-рятувальні підрозділи за підвищеним номером виклику.

На момент прибуття вогнеборців до місця виклику з вікон будівлі вибивався густий чорний дим. Від персоналу поступила інформація про те, що з кімнати, де виникла пожежа вже винесли в важкому стані одного хлопця, в будівлі ще можуть знаходитись студенти. Не гаючи часу вогнеборці включились в спеціальні апарати захисту органів дихання та приступили до робіт з порятунку людей і ліквідації загорання. За допомогою спеціальних рятувальних пристроїв вогнеборці вивели із задимлених приміщень 3 особи, також евакуювали на свіже повітря 20 осіб.

До прибуття медиків до місця виклику рятувальники надали домедичну допомогу хлопцю якого винесли з палаючої кімнати. Потерпілого студента 2001 року народження, з отруєнням продуктами горіння госпіталізовано у Львівську обласну клінічну лікарню. О 04:36 вогнеборцям вдалось локалізувати пожежу, та о 04:39 повністю ліквідували в складі 2-х ланок газодимозахисної служби.

Внаслідок пожежі вогнем знищено матрац на площі 2 кв.м.

До ліквідації пожежі залучили 21 чоловіка особового складу та 5 одиниць спецтехніки.

Вогнеборці ліквідували пожежу в гуртожитку

10 лютого о 04:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на вул. Туган-Барановського. Пожежа виникла в кімнаті на четвертому поверсі п’ятиповерхового студентського гуртожитку. До місця події негайно виїхали пожежно-рятувальні підрозділи за підвищеним номером виклику. На момент прибуття вогнеборців до місця виклику з вікон будівлі вибивався густий чорний дим. Від персоналу поступила інформація про те, що з кімнати, де виникла пожежа вже винесли в важкому стані одного хлопця, в будівлі ще можуть знаходитись студенти. Не гаючи часу вогнеборці включились в спеціальні апарати захисту органів дихання та приступили до робіт з порятунку людей і ліквідації загорання. За допомогою спеціальних рятувальних пристроїв вогнеборці вивели із задимлених приміщень 3 особи, також евакуювали на свіже повітря 20 осіб. До прибуття медиків до місця виклику рятувальники надали домедичну допомогу хлопцю якого винесли з палаючої кімнати. Потерпілого студента 2001 року народження, з отруєнням продуктами горіння госпіталізовано у Львівську обласну клінічну лікарню. О 04:36 вогнеборцям вдалось локалізувати пожежу, та о 04:39 повністю ліквідували в складі 2-х ланок газодимозахисної служби.Внаслідок пожежі вогнем знищено матрац на площі 2 кв.м. До ліквідації пожежі залучили 21 чоловіка особового складу та 5 одиниць спецтехніки.Причини та обставини виникнення пожежі наразі встановлюються.

Опубликовано Головне управління ДСНС України у Львівській області Понедельник, 10 февраля 2020 г.