У Львові відкриють меморіальну дошку на честь Героя Небесної Сотні, який родом з Донецька

0
1214

21 листопада о 12.00 у Львові відбудеться урочисте відкриття меморіальної таблиці на честь воїна Небесної Сотні, Героя України Дмитра Чернявського.

Про це повідомляє громадська організація.

Дошку встановлено на будинку економічного факультету Львівського національного університету імені І.Франка (пр. Свободи, 18), де навчався Дмитро.

Довідка
Дмитро Чернявський народився 5 березня 1992 року в селищі Артемівське на Донеччині. Закінчив Артемівську школу №18 і поступив на обліково-фінансовий факультет Донецького національного університету, після закінчення якого вступив до магістратури економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка.

13 березня 2014 року на майдані Донецька Дмитро зазнав підступного ножового поранення, захищаючи відхід мирних демонстрантів. Він помер у кареті швидкої допомоги дорогою до лікарні. Похований у Донецьку. Його батьки перебралися до Львова.

20 лютого 2015 року Дмитро Чернявський отримав звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно) – за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції Гідності.