У Львові відкрили виставку присвячену всесвітньому дню «дітей сонця» (фото)

0
650

У всесвітній день «дітей сонця», 21 березня, у Львові відбулося відкриття соціального фотопроекту Марти Сирко «#КолиСонцеВсередині», героями якого стали 10 людей з синдромом Дауна.
«Така ідея прийшла до мене тому, що в Україні я не часто бачила такі творчі зйомки з такими людьми. Перш за все я хочу подякувати всім нашим учасникам і їх батькам, бо без них у нас би нічого не вийшло. Вони були дуже хорошими, щирими моделями.» – ділиться своїми думками головний фотограф проекту Марта Сирко.

З вітальним словом виступив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку: «Сьогодні ми презентуємо дуже класний, хороший проект. Це не просто виставка, це дещо дійсно важливе для нас. Своєю присутністю ми хочемо показати, що всі ми є різні, але ми є рівні, що ми є разом.»

Також організатори проекту запросили усіх одягнути в цей день кольорові шкарпетки.
« Сьогодні ми не даремно попросили вас прийти у різнобарвних шкарпетках   – це світовий флешмоб, до якого Львів приєднувався і минулого року. Та цьогоріч ми підготувалися ще краще – організували нашу фотовиставку. Крім того, ми вирішили ризикнути і випустили сувенірну продукцію – розпаровані шкарпетки різного кольору двох моделей.» – розповіла Ольга Бачинська, заступниця начальника відділу промоції міста ЛМР.

Учасники фотосесії поділилися своїми враженнями. Для декого це був перший досвід участі у фотозйомці, зокрема для подружжя львів’ян Романа та Оксани.
«Ми разом вже 5 років. Я дуже люблю свою жінку.» – каже Роман.
«І фотографуватись нам теж сподобалось. Все було дуже гарно. Мені подобалось бути моделлю» – додає Оксана.

А от для ще однієї учасниці проекту, Юлії, бути моделлю – звична справа.
« Мені 28. Колись я була учасницею фотовиставки Дарини і Олександра Балабаїв. Але саме на цій фотосесії мені вперше зробили макіяж, що дуже сподобалось. А ще було приємно спілкуватися з дівчатами, які мене фарбували.»

Також організатори нагородили учасників проекту символічними подарунками – кольоровими шкарпетками, еко-торбами та смаколиками, а відвідувачі виставки аплодисментами привітали усіх причетних до створення виставки.
Впродовж тижня усі бажаючі можуть відвідати виставку і переглянути фотографії, які розміщені біля входу до Львівської міської ради.