Напередодні виборів у Львові Національний корпус провів збори активу (ФОТО)

0
228

Сьогодні, 11 червня, відбулися збори Львівської обласної організації «Нацкорпус».  На зустрічі активісти обговорили нещодавню новину про об’єднання націоналістичних сил в один список до парламентських виборів та підбили підсумки та розпланували майбутні дії щодо акції під Ратушею.

На зустрічі виступив голова Львівського обласного осередку Віняр Степан.

Керівник агітаційного напрямку «Теренозахід» провів для активістів коротенький інструктаж про те, як правильно і водночас складно переконувати засліплених маніпуляціями людей у дієвості національних сил.

Також виступив друг «Арій», що родом із Зашкова, де цих вихідних відбудеться фестиваль «Зашків – земля героїв». Саме там Арій куруватиме роботу активістів «Нацкорпусу», які візьмуть участь в організації та підтримуванні суспільного порядку на події.

Наостанок зустрічі Начальник штабу «Нацкорпусу» Львівської області Святослав Сірий, нагородив кількох активістів організації за відданість своїй справі

«Винагороди завжди знаходять своїх власників. Сьогодні їх отримали молоді хлопці , які були з нами у найнапруженіший час, коли у нас було багато виїздів на важливі для України акції, зокрема «Свинарчуків Порошенка за грати», на яких саме вони допомагали уникнути провокацій.

У своєму досить юному віці вони вже мають доволі непересічний досвід командирів та керівників своїх людей, які проявили власну позицію», – розповів Святослав.