У Львові відбулась акція-перформанс проти колабораціонізму (ФОТО)

0
618

Учора, 24 грудня, у Львові відбулась акція-перформанс “2021-й – рік боротьби з колаборантами”. Небайдужі молоді львів’яни прийшли під стіни кількох установ: управління СБУ у Львівській області, Прокуратури Львівської області та Головного управління національної поліції у Львівській області. Біля кожного відомства лунав заклик до працівників боротися з колаборантами в Україні. 

Про це повідомляє “Цинічний Львів”.

Працівників СБУ, ГУ НП та прокуратури у Львівській області привітали з прийдешніми святами, передавши вітального листа з побажаннями щодо роботи на ниві боротьби проти колаборантів у 2021 році. Під адмінбудівлями виступали спікери, які підсумовували діяльність влади щодо п’ятої колони. Представники від кожної установи прийняли лист від організаторів акції та подякували за небайдужість.

“Новий рік – це час розпочати боротьбу з колаборантами. Адже в умовах війни в Україні політики, журналісти та бізнесмени безкарно співпрацюють з країною-агресором Росією, просуваючи інтереси Кремля. Українці чекають покарання для тих, хто допомагає ворогові та займається антиукраїнською діяльністю”, – зазначили націоналісти.