У Львові відбудеться безкоштовний концерт Ореста Лютого (ВІДЕО)

0
1347

Цієї неділі, 14 липня, О 19:00 у Львові, на площі перед центром Довженка, відбудеться безкоштовний концерт відомого українського письменника та виконавця Ореста Лютого. Вхід на захід буде безкоштовним.

Про захід повідомляє “Нацкорпус Львівщини” на офіційній сторінці Фейсбук.

“Запрошуємо львів’ян та гостей міста відвідати безкоштовний концерт відомого українського виконавця Ореста Лютого “Найкраще”.

Виступ неординарного музиканта організовується за підтримки кандидата в народні депутати від Об’єднаних націоналістів у 115 виборчому окрузі Юрія Михальчишина.

Орест Лютий виконає перед львів’янами найяскравіші хіти з проекту “Лагідна українізація”, – йдеться у записі.

?Запрошуємо львів'ян та гостей міста відвідати безкоштовний концерт відомого українського виконавця Ореста Лютого "Найкраще". Виступ неординарного музиканта організовується за підтримки кандидата в народні депутати від Об'єднаних націоналістів у 115 виборчому окрузі Юрія Михальчишина. Орест Лютий виконає перед львів'янами найяскравіші хіти з проекту "Лагідна українізація".?Концерт відбудеться на площі перед центром Довженка 14 липня.Початок о 19:00Вас чекають неповторна атмосфера та яскраві враження.❗️Не пропустіть!

Опубликовано НКЛ v5.0 Вторник, 9 июля 2019 г.