У Львові відбудеться акція до Дня боротьби з корупцією

0
413
Завтра, 9 грудня, у Міжнародний день протидії корупції у Львові відбудеться театралізований перформанс, присвячений проблемі корупції в Україні. Акція розпочнеться біля Львівської міської ради об 11:00. Наприкінці заходу слово візьмуть спікери.
Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на Фейсбук-сторінку Богдана Бордуна.
“Корупція в Україні впродовж усієї незалежності нашої країни є однією з найбільших проблем. Вона настільки вкоренилася у всіх сферах життя держави, що боротися з нею стає все важче. Українська влада у різні роки ігнорувала цю проблему, імітувала боротьбу проти корупції замість реальних кроків для ліквідації цього ганебного явища. Сьогоднішні можновладці своїми діями лише погіршують ситуацію. Ледь не щодня ми чуємо про новий корупційний скандал, до якого причетні українські політики. Винні в незаконному збагаченні залишаються непокараними. А безкарність породжує нові і нові корупційні злочини.
Корупція — це хвороба, у нашому випадку цілої держави! Або ми її вилікуємо або вона прирече Україну на відсталість. До проблеми корупції і відповідних скандалів необхідно привертати максимум суспільної уваги. Влада має відчути тиск громадськості.
Нам набридла імітація.
З корупцією необхідно дієво боротися!”, – мовиться у дописі.