Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » У Львові у 8-річного хлопчика стався інсульт: попереду складна операція
    Життя

    У Львові у 8-річного хлопчика стався інсульт: попереду складна операція

    adminBy admin17.02.2022Коментарів немає2 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram
    фото ілюстративне

    До львівської міської дитячої лікарні «швидка» доставила 8-річного львів’янина, у якого лікарі діагностували інсульт. Хлопчика відразу госпіталізували у відділення інтенсивної терапії та реанімації і лікарям вдалося стабілізувати стан дитини. У четвер, 17 лютого, його перевели у нейрохірургічне відділення, де він продовжить лікування і нейрохірурги підготують його до складної операції.

    Про це повідомляє zaxid.net.

    Святослав, як розповіла мама хлопчика, ріс активним спортивним хлопчиком, він не був хворобливим. У нього не було запаморочень, він рідко скаржився на головний біль. Та виявилося, що у нього була вроджена аномалія судин, про яку батьки дізналися вже після інсульту.

    «У неділю вранці син уві сні почав якось дивно не то плакати, не то стогнати. Чоловік повернув його на бік і тут почалася блювота, він не міг самостійно стояти, говорити і ми відразу викликали «швидку». Вже у лікарні ми дізналися, що у Святослава інсульт», – повідомила мати Світлана.

    На щастя, лікарям реанімаційного відділення № 1 вдалося стабілізувати стан хлопчика і його перевели у нейрохірургічне відділення, де він продовжить лікування і його підготують до складної операції.

    Як повідомив дитячий нейрохірург Тарас Микитин, всупереч загальним уявленням, дитячі інсульти не є чимось надзвичайним. Щороку лише до львівської міської дитячої лікарні з інсультами (ішемічними і геморарічними) потрапляє до 20 дітей. І причини їх виникнення різні, але часто трапляються судинні аномалії. Їх виявляють, здебільшого, вже після інсультів або випадково під час обстежень.

    Святослав зараз проходить відповідне лікування. Його оперуватимуть не раніше, ніж через 14-21 день, бо швидше такі операції є небезпечні. Як будуть оперувати хлопчика – через судину чи через загальний доступ – нейрохірурги вирішать вже перед підготовкою до операції.

    Батьки Святослава дуже вдячні усім, хто відгукнувся здати кров для хлопчика (прийшло близько 50 донорів), хто підтримує їх морально і фінансово, а також радять батькам більше звертати увагу на скарги дітей.

    «Якщо у дитини є запаморочення, часто болить голова чи виникає блювота, треба робити обстеження і знайти причину, бо тоді можна з’ясувати причину такого стану і запобігти важкій недузі», – каже мама хлопчика Світлана.

    дитина інтенсивна терапія Львів львівські лікарі нейрохірургічне відділення складна операція трапився інсульт хлопчик
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Львівщина

    У Дрогобичі директор підприємства “нагрів” майже 900 тис під час ремонту гуртожитка

    09.02.2026
    Львівщина

    У Самбірському районі жінка потрапила до реанімації через отруєння чадним газом

    09.02.2026
    Львівщина

    У Трускавці суттєво зросте тариф на вивіз сміття

    09.02.2026
    Останні публікації

    Біля Львова у житловому будинку згорів заживо чоловік

    09.02.2026

    У Дрогобичі директор підприємства “нагрів” майже 900 тис під час ремонту гуртожитка

    09.02.2026

    На Львівщині чоловік намагався вбити сокирою кривдника свого брата

    09.02.2026

    У Самбірському районі жінка потрапила до реанімації через отруєння чадним газом

    09.02.2026

    У Трускавці суттєво зросте тариф на вивіз сміття

    09.02.2026

    Сьогодні зранку ворог атакував Львів і Львівщину безпілотниками

    08.02.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.