У Львові трирічна дитина з Covid-19 у важкому стані, її підключили до ШВЛ

0
5211
фото ілюстративне

У реанімації львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ перебуває трирічна дівчинка з Миколаївського району, в якої діагностували коронавірусну інфекцію. Її госпіталізували з вираженою дихальною і серцевою недостатністю. В області це перша дитина за період пандемії, яку підключили до апарата ШВЛ.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на ZAXID.NET.

За словами директорка ОХМАТДИТу Олександри Бурди , з 82 дітей, які з підтвердженим Covid-19 лікувалися в лікарні, це перша дитина, яка перебуває на ШВЛ.

«У родині дитини ніхто на коронавірус не хворів, а у дівчинки позитивний ПЛР-тест. Де вона могла інфікуватися, невідомо. Як правило, діти легше переносять коронавірусну інфекцію, ніж дорослі, але тут складний випадок. У дівчинки двостороннє запалення, сильна задишка. У нас це перша дитина на весь період пандемії, яку довелося підключити до ШВЛ», – каже Олександра Бурда.

Завідувачка відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Віра Приймакова повідомила, що у дитини виражена дихальна недостатність другого ступеню і серцево-судинна недостатність першого ступеню, двобічна позашпитальна пневмонія. На ШВЛ дівчинка перебуває з 15 вересня. Стан дитини наразі вкрай важкий.

Головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко повідомила, що на Львівщині не було дітей, хворих на коронавірусну інфекцію, які потребували ШВЛ.

Нагадаємо, що на Львівщині стрімко зросла кількість нових випадків COVID-19.