Залізничний районний суд Львова виніс вирок священику Юрію Сенчуку, який дав патрульному хабар, щоб уникнути відповідальності за п’яну їзду. Юрію Сенчуку суд призначив покарання – 17 тис. грн штрафу. Українська греко-католицька церква також усунула Юрія Сенчука від служіння до квітня 2024 року. Справу про нетверезу їзду суд розглядає окремо.
Про це інформує Zaxid.net.
Як вказано у вироку суду, який винесли у листопаді 2023 року, на початку жовтня 54-річний уродженець Золочева Юрій Сенчук керував кросовером Jeep Compass на вул. Підміській (бічна вул. Любінської), коли його зупинили патрульні. Цей кросовер був в орієнтуванні правоохоронців, бо очевидці повідомили, що водій Jeep Compass є нетверезим. Юрій Сенчук пройшов перевірку за допомогою алкотестера, яка показала у нього 1,26 проміле алкоголю (у понад шість разів перевищена норма).
При розмові з патрульними Юрій Сенчук назвався священиком, казав, що їде після літургії, та спробував відкупитись, запропонувавши хабар. Юрій Сенчук і справді є священиком УГКЦ – на початку 2023 року , що його судили за вчинення ДТП та втечу з місця аварії.
Юрій Сенчук служить на парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії у Львові. Згідно з офіційним повідомленням УГКЦ, 20 жовтня отця Юрія Сенчука покарали суспензою від усіх актів священнодійств та інших дій пов’язаних з урядом, служінням та завданням терміном до 18 квітня 2024 року. Духовенству заборонено здійснювати співслужіння чи інші зазначені дії зі священиком Юрієм Сенчуком.
Патрульна поліція Львівщини опублікувала відео з нагрудних камер патрульного, на якому видно, що Юрій Сенчук пропонував різні суми хабара. Він сказав, що поклав патрульному у кишеню хабар, потім почав пропонувати більше грошей.

