У Львові суд дозволив публічно використовувати російськомовний культурний продукт

0
2496

Львівський окружний адміністративний суд скасував прийнятий облрадою мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту.

Відповідне засідання пройшло в середу, 16 січня, повідомив на сторінці у Facebook позивач, журналіст Сергій Іванов-Малявін.

“Мораторій на російськомовний культурний продукт (скандальне рішення сесії Львівської облради №745 від 18 вересня 2018 роки) скасований. Щойно. За моїм позовом”, — написав журналіст.

“Спасибі здоровому глузду в особі судді З. Гавдика”, — додав він.

На офіційному сайті суду зазначається, що розгляд справи “про визнання протиправним та нечинним рішення” було призначено на 16:00.

Позивачами вказуються: громадська організація “Всеукраїнський громадський рух “Український вибір — право народу”, Іванов-Малявін Сергій Вікторович і Лихачов Роман Борисович.

Відповідач — Львівська облрада, третя особа — Львівська облдержадміністрація. Справу вів суддя Зіновій Гавдик.

На Львівщині раптово скасували заборону на російську мову

Відзначимо, незадовго після публікації поста про скасування мораторію Іванов-Малявін опублікував у Facebook скріншот листування з невідомим, який запрошував його розповісти про “досягнення зі скасуванням мораторію в ефірі “60 хвилин” (пропагандистської програми на телеканалі “Росія 1”).

“Це досягнення української Конституції, яка гарантує права національних меншин і українського суду. Коментарі нешанованим мною російським державним каналам я давати не буду”, — написано у відповіді журналіста на скріншоті.

На Львівщині раптово скасували заборону на російську мову

Мораторий на русскоязычный культурный продукт (скандальное решение сессии Львовской облради N 745 от 18 сентября 2018…

Опубликовано Сергеем Ивановым-Малявиным Среда, 16 января 2019 г.