Ідея створення і реалізація цього проекту належить громадській організації «Центр соціального захисту населення». Організація вже багато років допомагає малозабезпеченим, дітям-сиротам та військовим тому створити стаціонарний «Центр допомоги малозабезпеченим» є логічним продовженням її діяльності.
Головна мета створення багатофункціонального центру полягає у тому, що буде створений стаціонарний громадський простір, де малозабезпечені мешканці міста Львова зможуть отримати юридичну, психологічну та матеріальну допомогу.
«Громадська організація “Центр соціального захисту населення” діє вже більше 3 років. За це час ми провели десятки акцій і заходів. Зараз маємо можливість передавати малозабезпеченим особам близько тонни одягу в місяць (нажаль немає де його зберігати), маємо в штаті і юристів та психологів, які безкоштовно проводитимуть консультація для малозабезпечених. Всі організаційні моменти по відкриттю центру повністю готові. Найбільшою проблемою для відкриття центру є відсутність обладнаного приміщення (офісу) в якому ми зможемо приймати громадян і надавати їм юридичну, психологічну і матеріальну допомогу. На даний момент ми знайшли приміщення і взяли його в оренду. Зараз потрібно зробити ремонт і закупити частину оргтехніки. Загалом щоб зробити ремонт і закупити оргтехніку потрібно близько 70 000 грн., тому ми звертаємося до всіх небайдужих долучитися до даного проекту і пожертвувати кошти або матеріали для реалізації цього проекту.» – зазначає голова організації Андрій.
Кошти на потреби проекту можете перерахувати на рахунок ГО «Центр соціального захисту населення» №26005011044565 в ПАТ «Кредобанк, а також можете передати будівельні матеріали, або кошти особисто організаторам. Контакти організатора проекту: 0938370780 Андрій
Організатори обіцяють надати всі фінансові і фото- звіти після реконструкції приміщення, також кожен з меценатів зможе взяти участь у відкритті «Центру допомоги малозабезпеченим».
Фото офісу, яке потребує ремонту, нижче на фото: