У Львові прощаються зі загиблим Героєм України Тарасом Матвіївим (ФОТО, ВІДЕО)

0
1074

Просто зараз у Львові, в Гарнізонному храмі, прощаються зі загиблим воїном 24-ї бригади і журналістом Тарасом Матвіївим. 31-річний Героя не стало 10 липня.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на “Твоє місто”.

Тарас Матвіїв загинув у районі селища Троїцьке Попаснянського району Луганської області від осколкових поранень, яких зазнав під час розриву міни, коли допомагав побратимам під час атаки бойовиків. Помер дорогою до лікарні.

У вівторок, 14 липня, ввечері в гарнізонному храмі святих Петра і Павла у Львові запланована прощальна церемонія з Тарасом Матвіївим. Після прощання у Львові тіло повезуть до Жидачева, де у середу, 15 липня, відбудеться похорон.

31-річний Тарас Матвіїв був молодшим лейтенантом, командиром взводу 24-ї окремої механізованої бригади ім. Короля Данила. Народився 18 лютого 1989 року на Волині.

Проживав у місті Жидачів на Львівщині. У 2011-му закінчив факультет журналістики ЛНУ ім. Івана Франка, був блогером у низці видань, зокрема, у “Дивись.Інфо”, LB.ua, “Львівська мануфактура новин”.

Брав активну участь у Революції Гідності, був співкоординатором “Пошукової ініціативи” (займалися пошуком зниклих під час Революції Гідності людей), членом ГО “Українська галицька асамблея”, засновником ГО “Народний легіон”.

У 2015 році став добровольцем у складі Окремої добровольчої чоти “Карпатська Січ”, воював у Пісках і ДАП. До грудня 2019 року був депутатом Жидачівської райради від Української Галицької партії. У 2018 р. вступив на курси лідерства Національної академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, після закінчення його направили у 24-ту ОМБр.

Нагадаємо, у Києві попрощалися з загиблим Тарасом Матвіївим.