У Львові помер ще один чоловік, якого раніше жорстоко катували підлітки

0
653

Сьогодні, 21 вересня, у реанімації Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги у Львові помер 64-річний безхатько. 12 вересня йому та іншому бездомному двоє юнаків завдали важких смертельних травм. Нападникам-підліткам загрожує довічне ув’яєзнення.

Про це повідомляє zaxid.net, передає “Цинічний Львів”.

64-річний безпритульний помер у реанімації, так і не вийшовши з коми, повідомила ZAXID.NET 21 вересня завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні Наталія Матолінець. За її словами, чоловік помер минулої п’ятниці, вночі. Шансів одужати у нього практично не було.

“У чоловіка була важка черепно-мозкова травма, забій головного мозку важкого ступеню із крововиливом у мозок, травма тулуба, множинні забійні вогнища по всьому тілу, перелом руки. Він був у глибокій комі на штучній вентиляції легень”, – повідомила Наталія Матолінець.

Нагадаємо, 12 вересня, у закинутій будівлі на вул.Б. Хмельницького знайшли жорстоко побитих двох безпритульних. 70-річний чоловік від отриманих травм помер відразу , а 64-річний чоловік опинився в реанімації.

Слідчі встановили, що до тяжкого злочину причетні 18-річний мешканець Жовківського району і 16-річний львів’янин, їх затримали за кілька годин після злочину.

З’ясувалося, що впродовж трьох днів юнаки знущалися над безпритульними, які жили у закинутій будівлі. Хлопці жорстоко били чоловіків металевими трубами та дерев’яними ніжками від меблів, обливали їх моторним маслом та обсипали сухою будівельною сумішшю. Вони вимагали від бездомних гроші, а свої дії знімали на телефони – саме ці вилучені поліцейськими відеозаписи і стали основним доказом вини.