У Львові пом’якшать карантин для церков: відомі умови

0
865

У Львові Рада Церков і міськрада напрацювали рекомендації для церковнослужителів і прихожан щодо відвідування храмів після послаблення карантину.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише “Цинічний Львів”.

За словами директора департаменту “Адміністрація міського голови” ЛМР Євгена Бойка, якщо статистика захворюваності на Covid-19 дозволятиме, мерія розгляне рішення про пом’якшення умов карантину для церков уже із суботи, 23 травня.

“Спільно ми напрацювали рекомендації щодо того, як працюватимуть львівські храми після пом’якшення карантину. Тепер їх розгляне міська комісія з питань ТЕБ і НС. Якщо динаміка захворювання на коронавірус у місті дозволятиме, то приймемо рішення про відновлення богослужінь із певними обмеженнями вже із суботи”, — зазначив він

Серед рекомендацій, зокрема — встановлення станцій гігієни рук біля входу до храмів, обмеження щодо фізичної дистанції між парафіянами, заборона на цілування ікон тощо.

Парафіянам рекомендують під час богослужінь перебувати надворі. У храмі дозволено перебувати лише у захисних масках із дотриманням дистанції.