У Львові поліцейські спіймали п’яним за кермом екс-прапорщика Нацгвардії (ВІДЕО)

0
1297

8 лютого під час Рейду по боротьбі з пияцтвом за кермом громадяни повідомили патрульним про нетверезого водія, які виїхали з нічного клубу на вул. В. Великого.

Виявилось згодом, що за кермом знаходився «підполковник Національна гвардія України та його друг чинний майор. Обоє мали очевидні ознаки алкогольного сп’яніння», інформує спільнота Pitbull Lviv.

«Після тривалих циркових вистав, патрульні все ж склали на водія протокол по ст. 130.  Всього за рейд було виявлено 3 нетверезих водіїв», – йдеться у повідомленні.

Як повідомив начальник групи інформації і комунікації у Західне територіальне управління Національної гвардії України Олег Тіхов, насправді обоє чоловіків не є чинними працівниками Нацгвардії. Той, що був за кермом, колишній прапорщик Нацгвардії і зараз перебуває на пенсії. Він звільнений з військової служби у відставку за станом здоров’я 26.12.2018 року.

П'яний прапорщик-пенсіонер НАЦГВАРДІЇ УКРАЇНИ за кермом Львів

Зловили п'яного прапорщика-пенсіонера НАЦГВАРДІЇ 08.02 під час Рейд по боротьбі з пияцтвом за кермом громадяни повідомили патрульним про нетверезого водія, який виїхав з нічного клубу на вул. В. Великого. Як виявилось згодом, за кермом знаходився прапорщик Національна гвардія України у відставці, разом з нетаерезим колегою. Обидвоє мали очевидні ознаки алкогольного сп'яніння. Після тривалих циркових вистав, патрульні все ж склали на водія протокол по ст. 130. Всього за рейд було виявлено 3 нетверезих водіїв.БІЛЬШЕ у відео:Твоє Місто Lemberg News – новини міста Лева Varta1 – Варта1 UA: Львів ПравдаТУТ Львів Телеканал НТА Патрульна поліція України Патрульна поліція Львівської області

Опубликовано Pitbull Lviv Суббота, 9 февраля 2019 г.