У Львові планують будівництво вулиці, що з’єднає Рясне і Левандівку (ВІЗУАЛІЗАЦІЯ)

0
2706

У 2021 році у Львові почнуть будівництво нової частини вулиці Суботівської. Вона має з’єднає Левандівку з Рясним.

Про це повідомляє ZAXID.NET, посилаючись на заступницю міського голови з питань ЖКГ Ірину Маруняк.

Так вулиця пролягатиме під залізничною станцією Клепарів, то ж для її будівництва доведеться збудувати тунель. Загальний кошторис проекту становить близько 800 млн грн, утім після розробки робочого проекту цю суму можуть зменшити або збільшити.

За її словами, проектування вулиці розділили на дві частини: саму дорогу і тунель, що має пролягати під залізничними коліями станції “Клепарів”. Обидва проекти мають пройти експертизу, після чого, приблизно у березні наступного року, оголошуватимуть тендери на самі роботи.

“За попередніми розрахунками, будівництво вулиці коштуватиме 300 млн грн, а тунелю – 492 млн грн. Однозначно будемо починати це будівництво у 2021 році, орієнтовно в липні”, – уточнила Ірина Маруняк.

Крім цього, Львівська міськрада має погодили з ЛОДА використання ділянки й отримати містобудівні умови та обмеження на будівництво тунелю. Це сподіваються зробити до кінця жовтня.

“Нова вулиця з’єднає мікрорайон Рясне з центром Львова, розвантажить вулицю Шевченка та полегшить пересування для мешканців Рясного”, – додала заступниця міського голови з питань ЖКГ.

Нагадаємо, у Львові на ремонт закрили тще одну вулицю.