У Львові суттєво підняли вартість проїзду в електротранспорті (ВІДЕО)

0
1187

Сьогодні, 10 січня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті.

Вартість разового квитка на проїзд у трамваях та тролейбусах становитиме 6 грн, а у водія квиток буде ще дорожчим –  7 грн. Так львів’ян спонукатимуть купувати разові квитки чи проїзні квитки у терміналах, через QR-коди або в місцях роздрібного продажу, щоб не відволікати водіїв електротранспорту від дороги.

Втім, Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР зазначив: тариф на проїзні квитки наразі не змінюється і становить 160 грн на 30 днів, а пасажири пільгових категорій продовжать користуватись електротранспортом безкоштовно.

Та все ж підвищення вартості проїзду конкретно обґрунтувати не змогли. Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР лише сказав, що на це є певні причини.

Відео з коментарем Олександра Одинця, директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР можна переглянути тут.

У Львові підняли вартість проїзду в електротранспорті

Опубликовано Цинічний Львів Пятница, 10 января 2020 г.