У Львові перекрито рух на одній із центральних вулиць: протестують перевізники

0
782

У Львові на вул. Винниченка перед Львівською ОДА перевізники області збираються на акцію «Дайте возити людей!». Через це перекрито рух вулицею.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на “Твоє місто”.

Хоча акція протесту має розпочатись о 10:00, працівники АТП вже збираються. О 10:00 має розпочатись засідання обласної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, де говоритимуть про можливість послаблення карантину на Львівщині.

Учора Львівська обласна організація Всеукраїнської асоціації перевізників попередила про акцію та озвучила причини її проведення та свої вимоги.

«Люди уже котрий місяць на карантині, уже втрачають останні запаси і терпець. Тим часом нелегальні перевізники, можливо, за мовчазного сприяння влади, ще більше розвинули свої небезпечні рейси. Лише у районі Стрийського автовокзалу у Львові щодня курсує приблизно півсотні «лівих» рейсів», – кажуть представники АТП Львівщини.

Також перевізники говорять про те, що втрачають кваліфікованих працівників, які змушені шукати іншу роботу.

  • Вимоги перевізників такі:
  • Дозволити роботу транспорту, гарантувати водіям право на працю, а пасажирам – свободу пересування,
  • Ввести представника транспортників регіону до складу обласної комісії з надзвичайних ситуацій, рішення про транспорт не приймати без перевізників,
  • Нарешті «побачити» небезпечну роботу нелегалів-перевізників.

 

Фото: Святослав Товстига/Фейсбук