У Львові патрульні врятували 5-річну дитину яка стояла на підвіконні 7-го поверху

0
434

Поліцейські отримали виклик на вулицю Стрийську від небайдужої громадянки, яка побачила у вікні на 7 поверсі дитину. Зі слів жінки, дівчинка стоїть на підвіконні і плаче.

Про це повідомили у Патрульній поліції Львівщини, пише “Цинічний Львів”.

Патрульні приїхавши на місце події побачили малолітню дівчинку, яка виглянула через згадане вікно. Поліцейські вирахували, яка це квартира і негайно почали стукати у двері та дзвонити. Почувши, що там хтось є, інспектори Олег та Ярослав через двері почали вмовляти дитину відкрити їх.
За кілька хвилин дівчинка, яка назвалася Кариною віком 5 років, впустила їх до квартири. Крім дитини вдома нікого не було. В кімнаті було навстіж відчинене вікно. Дівчинка мала мобільний телефон і патрульні зв’язалися з її мамою. Жінка розповіла, що залишила дитину на подругу, яка орендує це житло, а сама поїхала на роботу. За деякий час подруга сказала, що має справи і залишила її доньку закривши двері. Патрульні залишилися пригледіти за дитиною до приїзду матері водночас викликали працівників сектору ювенальної превенції відділу поліції N°2.