У Львові патрульні допомогли врятувати хлопчика, який наївся хімії

0
392

Вчора, 25 травня, близько 18:00 на пост патрульної поліції біля Зимної Води звернулася по допомогу жінка. Її дворічний син наївся хімічних речовин і передував у важкому стані. Вона попросила супроводити їх до медзакладу на вулиці Пилипа Орлика.

Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції у Львівській області, передає “Цинічний Львів”.

Командир взводу 2 батальйону, старший лейтенант поліції Андрій Качмар та його напарник, інспектор, лейтенант поліції Михайло Ільницький негайно почали супровід.

За 12 хвилин вони подолали майже 20 кілометрів через тягнучки. Ми вдячні водіям, які за першої можливості поступалися дорогою. Натомість, вкотре наголошуємо пішоходам про неприпустимість виходу на проїжджу частину при наближенні спецтранспорту з увімкненими сигналами червоного та синього кольорів та сиреною. Пам’ятайте, що в такі миті чиєсь життя чи здоров’я під загрозою.

Дитину одразу госпіталізували до реанімації.

За 12 хвилин майже 20 кілометрів – патрульні супроводили дитину до лікарні

"Дитина наїлася хімії і у важкому стані, прошу допомоги!" — патрульні негайно відреагувалиНапередодні близько 18-ї години до патрульних на пості біля населеного пункту Зимна Вода звернулася жінка і повідомила, що її син віком 2 роки і 3 місяці наївся хімічних речовин і перебуває у важкому стані. Вона попросила супроводити їх до медзакладу на вулиці Пилипа Орлика.Командир взводу 2 батальйону, старший лейтенант поліції Андрій Качмар та його напарник, інспектор, лейтенант поліції Михайло Ільницький негайно почали супровід. За 12 хвилин вони подолали майже 20 кілометрів через тягнучки. Ми вдячні водіям, які за першої можливості поступалися дорогою. Натомість, вкотре наголошуємо пішоходам про неприпустимість виходу на проїжджу частину при наближенні спецтранспорту з увімкненими сигналами червоного та синього кольорів та сиреною. Пам'ятайте, що в такі миті чиєсь життя чи здоров'я під загрозою.Дитину одразу госпіталізували до реанімації. Ми бажаємо хлопцеві швидкого одужання!Дякуємо, патрульним за службу!#ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #lvivpolice

Опубликовано Патрульна поліція Львівської області Понедельник, 25 мая 2020 г.