У Львові пастор-педофіл 147 разів ґвалтував дітей, караючи їх за погану поведінку

0
823

Судитимуть організатора дитячих таборів 46-річного Романа Московченка, який ґвалтував неповнолітніх дівчат. Як з’ясувалося, поліція довела причетність Московченка до 147 випадків сексуального насилля у дитячих таборах.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

“Форпост” уже писав про цю ситуацію – факт розбещення 11 неповнолітніх релігійним пастором підтверджено і вчора, 19 лютого справу скерували до суду.

Відтак, цей чоловік розбещував і гвалтував дівчаток-підлітків у підсобці церкви, та у школі, де працював.

Про випадки розбещення дівчат Московченком стало відомо у вересні 2020 року. Тоді поліція повідомила, що 46-річний чоловік організовував дитячі табори, не маючи на це жодних дозволів. У цих таборах він ґвалтував неповнолітніх дівчат. Торік поліція повідомила, що з Романом Московченком пов’язують щонайменше 11 фактів розбещення та зґвалтування неповнолітніх дівчат, віком 11-14 років. Ці зґвалтування відбувались протягом 15 років, однак діти про це нікому раніше не розповідали.

Про випадки сексуального насилля Московченком не було відомо до 2019 року, поки одна з його жертв в уже дорослому віці не звернулась у поліцію. Дівчина розповіла, що орієнтовно у 2005-2007 роках Московченко проводив заняття з дітьми у приміщенні, що належить церкві Святого Архистратига Михаїла УГКЦ на вул. Винниченка у Львові. Під час цих занять він відвів її у підсобку, де наказав роздягнутись. Чоловік почав розглядати тіло дитини і доторкатись до її статевих органів. За словами дівчини, такі речі з нею відбувались неодноразово. Московченко пояснював свої дії тим, що таким чином карає дітей за погану поведінку.

Упродовж 2003-2018 років Роман Московченко працював координатором зовнішніх зав`язків НВК «Школа-гімназія святої Софії» у Львові. Кілька його жертв розповіли поліції, що орієнтовно у 2009-2010 роках він зустрічався з дівчатами-підлітками у своєму кабінеті в школі. Там він наказував роздягнутись школяркам, після чого оголював свої статеві органи і торкався ними до дівчат. Під час цих епізодів Московченко так само розповідав дівчатам, що карає їх за погану поведінку. Одна зі школярок, яка стала жертвою Московченка, розповіла, що він неодноразово її ґвалтував.