У Львові п’яний водій вчинив кілька ДТП

0
1119

Нетверезий водій BMW вчинив переполох у місті зробивши кілька ДТП на своєму шляху – патрульні виявили втікача і затримали.

Про це повідомляють у патрульній поліції Львівщини.

Вчора вночі, близько 23 години, патрульні отримали орієнтування на автомобіль BMW, водій якого здійснив ДТП в районі так званої Санта Барбари на Сихові. Там він зіштовхнувся з Subaru,а також збив парапети та втік. Інспектори проаналізували куди міг вирушити порушник, передали орієнтування екіпажам Личаківського району. Саме там зареєстрований втікач.

На перетині Пасічна-Личаківська патрульні побачили згаданий позашляховик, який їхав на великій швидкості. Він завернув на дорогу Кривчицьку і поліцейські вирушили його наздоганяти. Дорогою вони побачили, що BMW збило дорожній знак і браму, а також переляканих водіїв, які поз’їжджали на узбіччя. За мить водій вже їхав їм на зустріч із повністю розбитим автомобілем, перед цим здійснивши зіткнення з автомобілем Volkswagen, водій якого отримав ушкодження. Аби уникнути зіткнення, патрульні різко дали у бік, розвернулися і продовжили наздоганяти.

Через гучномовець інспектори попередили водія, що використають зброю і він зупинився. Його негайно витягнули з автомобіля та одразу одягнули кайданки. Львів’янин мав очевидні ознаки сильного алкогольного сп’яніння. Від перевірки він відмовився як на місці, так і в медичному закладі. Патрульні оформили на чоловіка два протоколи за скоєні ДТП, два за залишення з місць ДТП та протокол за керування в нетверезому стані, а ще одну аварію оформляв слідчий, оскільки вона з потерпілими. Переслідування тривало до 5 хвилин, а від моменту першої ДТП – не більше 20 хвилин. 51-річний чоловік раніше відбував покарання у місцях позбавлення волі.

Нетверезий водій BMW вчинив переполох у місті зробивши кілька ДТП на своєму шляху – патрульні виявили втікача і затримали

Нетверезий водій BMW вчинив переполох у місті зробивши кілька ДТП на своєму шляху – патрульні виявили втікача і затримали Вчора вночі, близько 23 години, патрульні отримали орієнтування на автомобіль BMW, водій якого здійснив ДТП в районі так званої Санта Барбари на Сихові. Там він зіштовхнувся з Subaru,а також збив парапети та втік. Інспектори 3 батальйону проаналізували куди міг вирушити порушник передали орієнтування екіпажам Личаківського району. Саме там зареєстрований втікач. На перетині Пасічна-Личаківська патрульні побачили згаданий позашляховик, який їхав на великій швидкості. Він завернув на дорогу Кривчицьку і поліцейські вирушили його наздоганяти. Дорогою вони побачили, що BMW збило дорожній знак і браму, а також переляканих водіїв, які поз’їжджали на узбіччя. За мить водій вже їхав їм на зустріч із повністю розбитим автомобілем, перед цим здійснивши зіткнення з автомобілем Volkswagen, водій якого отримав ушкодження. Аби уникнути зіткнення, патрульні різко дали у бік, розвернулися і продовжили наздоганяти. Через гучномовець інспектори попередили водія, що використають зброю і він зупинився. Його негайно витягнули з автомобіля та одразу одягнули кайданки. Львів’янин мав очевидні ознаки сильного алкогольного сп’яніння. Від перевірки він відмовився як на місці так і в медичному закладі. Патрульні оформили на чоловіка два протоколи за скоєні ДТП, два за залишення з місць ДТП та протокол за керування в нетверезому стані, а ще одну аварію оформляв слідчий, оскільки вона з потерпілими. Переслідування тривало до 5 хвилин, а від моменту першої ДТП – не більше 20 хвилин. 51-річний чоловік раніше відбував покарання у місцях позбавлення волі.#lvivpolice #патрульнаполіція

Опубликовано Патрульна поліція Львівської області Пятница, 21 декабря 2018 г.