У Львові оголосили конкурс зі створення еко-реклами

0
2180

Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівська міська рада, Національна туристична організація в рамках Проекту “ECO LIFE: життя у стилі еко” оголосили про відкриття реєстрації Конкурсу візуальної реклами у форматі еко-плакату.

Організатори запрошують до участі талановитих та творчих молодих людей віком від 10 до 21 року, які зможуть проявити креативність у створенні еко-реклами з метою поширення еко-трендів у суспільстві.

До Конкурсу допускаються роботи на тему: “ECO LIFE: життя у стилі еко” (формат плакатів А2, А3). Візуалізація робіт має бути авторською ідеєю і не містити елементів плагіату. Організаторами визначено такі техніки виконання робіт як графіка, малярство, колаж та комп’ютерна графіка. Роботи оцінюватимуться за такими критеріями: ідея, креативність, слоган, техніка виконання, повнота розкриття теми.

Роботи приймаються до 27.01.2019 р. за адресою: м. Львів, просп. Свободи,18 економічний факультет кімн. 210 або на e-mail: konkurs.lnu@gmail.com. Кількість поданих до Конкурсу робіт одного автора не обмежена. Переможці Конкурсу будуть нагороджені цінними призами, а їхні роботи будуть розміщені як соціальна реклама.

Лінк для реєстрації: https://goo.gl/forms/ne2dOXGryCg3dIel2.