У Львові одіозний бізнесмен заявив про напад охоронців “Гранд готелю” (ФОТО)

0
1547

Дрогобицький бізнесмен зі скандальною репутацією Микола Лагодич заявив про напад на нього і жорстоке побиття охороною “Гранд готелю” та охоронців ДСО. За словами бізнесмена, охоронці накинулись на нього в номері готелю за те, що він вигукнув з балкону готелю привітання до Порошенка. 

Про це повідомляє zaxd.net, передає “Цинічний Львів”.

У готелі не підтверджують інформацію про такий інцидент.

Як розповів Микола Лагодич, увечері четверга, 19 листопада, він перебував у номері №306 “Гранд готелі”, вікна якого виходять на площу перед пам’ятником Тарасові Шевченку. У той ж час на площі відбувалась зйомка програми телеканалу НТА, куди приїхав лідер партії “ЄС” Петро Порошенко. Микола Лагодич вийшов на балкон і викрикнув привітання до Порошенка. Після цього, за його словами, в номер увірвалась охорона.

“Коли приїхав Порошенко, я вийшов на балкон свого номера, де проживаю вже півмісяця, і сказав Порошенку: “Прівєт, Порох!”. Тут вривається державна охорона президента Порошенка і охорона готелю, всього шестеро чоловік. Вони постукали, сказали, що це румсерсвіс. Я відриваю двері і мені кастетом по голові. В мене перелом основи черепа, крововилив в мозок, кіста мозку і повністю витекло око. Вони кинули мою дружину на підлогу і сказали, що будуть її гвалтувати, якщо я не заспокоюсь”, – заявив Микола Лагодич.

Микола Лагодич вважає, що побити його наказав власник “Гранд готелю” Григорій Козловський. Причиною він називає особисту неприязнь.

“Колись перед виборами президента я поставив на Parimatch на Зеленського і заробив на цьому 8 млн грн. І тепер вони мені простити не можуть, що я поставив на діючого президента, а не на Порошенка”, – вважає Лагодич.

У “Гранд готелі” відмовились говорити про інцидент з Миколою Лагодичем. Працівниця рецепції заявила, що їй нічого не відомо про цей випадок, але відмовилась надати контакти більш компетентних співробітників. Власник готелю Григорій Козловський також відмовився коментувати цей інцидент.

49-річний Микола Лагодич – відомий у Дрогобичі бізнесмен з неоднозначною репутацією. Він та його син Артур неодноразово потрапляли у скандали через конфлікти з місцевими підприємцями. Два роки тому Миколі Лагодичу спалили автомобіль Range Rover.

Улітку цього року Лагодич-старший стріляв з рушниці на території дитячого садочка в Дрогобичі. Після цього інциденту зброю у Лагодича вилучили, а прокуратура повідомила, що готує йому підозру.