У Львові небайдужі мешканці прив’язали до стовпів двох крадіїв (ФОТО, ВІДЕО)

0
1648

У вівторок, 12 липня, у Львові мешканці самотужки покарали двох чоловіків, які хотіли обікрасти людей на вулиці Дорошенка. Крадіїв прив’язали до стовпа та перемотали скотчем.

Про це пишуть місцеві телеграм-канали.

Зазначається, що вони лазили по кишенях людей на зупинці вулиці «Дорошенка». Люди самотужки покарали крадіїв, прив’язавши до стовпа скотчем на проспекті Свободи.

Також очевидці повідомляли, що чоловіків, спраглих до легкої наживи було декілька.

Також додамо, що з 7 березня 2022 року Законом № 2117-IX внесено зміни до Кримінального Кодексу щодо посилення відповідальності за злочини за ст. 185, 186, 187, 189, 191 КК, вчинені в умовах воєнного стану. Це основні майнові злочини, які завжди становили значну частину всієї кримінальної статистики в Україні — крадіжка, грабіж, розбій, вимагання, а також розтрата і заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем.

На сьогодні ж крадіжка, вчинена в умовах воєнного або надзвичайного стану — є особливо кваліфікованим складом злочину. Вчинення крадіжки в умовах воєнного стану — одразу кваліфікується за ч. 4 ст. 185 КК, за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 8 років