У Львові на одному з пам’ятників знайшли Путіна з мазепинкою

0
1447

Громадський активіст Ростислав Коваль помітив схожість вояка УГА Степана Паньківського, зображення якого розташоване на постаменті пам’ятника Героям Листопадового чину у Львові, з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Таке припущення він висловив на своїй сторінці у фейсбук.

“Путін? У Львові? Рука Кремля?”, – зазначив Ростислав. “Варто сказати, що Степан Паньківський, який зображений на цьому монументі, з усіх інших ракурсів не подібний на того, хто нам ввижається, але на себе теж не дуже схожий”, – додав активіст.

Інші користувачі фейсбук теж відмітили суттєву схожість зображення на пам’ятнику з Путіним: “Тільки вуса збрити. Ложка дьогтю у Львівській бочці меду”, “Оригінальний портрет і бронзовий двійник взагалі не схожі, і так, бронзовий – точний портрет Путіна в мазепинці…”

фото: facebook

Слід зазначити, що Пам’ятник Героям Листопадового чину — пам’ятник, який присвячений 100-річчю Листопадового чину та утворення ЗУНР. Відкритий 31 жовтня 2018 року. Розташований за адресою вул. Городоцька, 40 біля Львівського драматичного театру імені Лесі Українки.

Степан Паньківський

Для довідки.

Степан Паньківський – Вояк Легіону Українських Січових Стрільців, який під час Листопадового чину у Львові 1 листопада 1918 року з групою стрільців УСС встановив на міській ратуші синьо-жовтий український прапор, що означало проголошення Української держави — пізніше ЗУНР — на землях Східної Галичини та Буковини.