У Львові на місці комунальної бойлерної хочуть облаштувати офіс-центр

0
1743

Наступного тижня біля комунальної бойлерної, розташованої на вулиці Симона Петлюри 37/А ,відбудуться громадські слухання щодо відновлення незаконних будівельних робіт на її території.

Залізнична районна адміністрація видала ТзОВ «Партнер-холдинг» дозвіл на прибудову приміщень, які «обслуговуватимуть бойлерну». Але як зазначають мешканці та депутати, там планують зробити офісний центр.

Про це повідомляють депутати Львівської міської ради Уляна Пак та Ігор Телішевський у коментарях під записом про цю проблему громадського активіста.

«Дивує позиція Львівської міської ради з цього питання, яка без жодних конкурсів та аукціонів, віддає діюче приміщення бойлерної, компанії, яка вирішила збудувати на цьому місці собі бізнес центр. Про яку відкритість та прозорість може йти мова, коли прямо під носом громади відбувається відверта крадіжка комунального майна. Це демонструє подвійні стандарти міської влади, а також можливу корупційну складову», –  розповів Ігор Телішківський на черговому пленарному засіданні Львівської міської ради.


Справа в тому, що вищезгадана бойлерна, яка належить ЛКП «Залізничнетеплоенерго», є стратегічним об’єктом у Залізничному районі Львова, адже забезпечує гарячою водою та теплом сусідні будинки.

Поряд з бойлерною є офісна будівля, власники якої вирішили розширитись, але забули повідомити та узгодити з жителями району те, що у планах Тзов «Партнер-холдинг» зовсім не реконструкція важливого комунального об’єкту, а побудова нового офісного приміщення.


Одним з ініціаторів проведення слухань є громадський активіст, Віталій Cмірнов.
Чоловік пояснив, чому для людей важливо захистити цю споруду від незаконних діянь:

«Перш за все ми хочемо захистити своє законне право. Насправді, ця бойлерна є комунальним майном. Згідно з законодавством, вона не може передаватись приватним власникам. Ба більше, комунальне майно, зокрема бойлерна, не може забудовуватись без попередніх громадських слухань. Якщо її приватизують – невідомо, яку подальшу долю матиме бойлерна, яка опалює та постачає воду до багатьох будинків району».