У Львові на хабарі викрили одного з посадовців Держгеокадастру (фото)

0
1463

За вирішення земельного питання вимагав 65 тисяч доларів США.

Про це повідомили в департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції, слідчого управління поліції Львівщини за процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону Західного регіону України припинили корупційну схему видачі земельних ділянок, організовану керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

У межах кримінального провадження було встановлено, що один із керівників зазначеної установи пообіцяв громадянину вирішити на його користь земельне питання лише у разі надання йому 65 тисяч доларів США неправомірної вигоди. За визначену посадовцем суму особа безперешкодно отримає у власність земельну ділянки поблизу природного парку.

Сьогодні, 31 січня, одного з керівників ГУ Держгеокадастру у Львівській області було затримано під час одержання ним першого «траншу». В автомобілі правопорушника правоохоронці вилучили 32,5 тисяч доларів США, одержаних у якості хабара.
Затримали посадовця неподалік адмінбудівлі обласного управління Держгеокадастру.

Останнього затримано у порядку ст.208 КПК України.
У ході досудового розслідування буде перевірятися причетність викритого у хабарництві посадовця до вчинення аналогічних та інших злочинів, а також можлива причетність до них інших посадових осіб держустанови.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Світлина від Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Світлина від Департамент захисту економіки Національної поліції України.