У Львові на Двірцевій знесуть скандальний МАФ

0
682

Суд зобов’язав підприємця звільнити земельну ділянку на площі Двірцевій, де сьогодні розташований МАФ, та привести її до попереднього стану. За словами міського голови Львова, аби запобігти демонтажу тимчасової споруди, на місці триває акція протесту.

«Просто зараз на площі Двірцевій зносять МАФ, який не лише нівечить естетику біля головного вокзалу, але і є незаконним. Власники цієї тимчасової споруди привезли на пікет людей з інвалідністю. Це дуже принизлива маніпуляція! Ще в грудні минулого року рішенням міської ради ми отримали можливість регулювати роботу таких «чиряків» на вулицях нашого міста. Я не є ворогом для приватних підприємців. Але знущатися з архітектури та Закону України ми не дозволимо!» — йдеться у дописі на Facebook-сторінці мера міста.

Як зазначають у юридичного департаменту Львівської міськради, власником МАФу є товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма «Турист». Рішенням суду у справі № 914/782/14 його зобов’язали звільнити земельну ділянку на площі Двірцевій, 1 у Львові, на якій розміщена мала архітектурна форма, та привести її до попереднього стану. Тут також додають, що термін дії договору оренди земельної ділянки між Львівською міською радою та ТзОВ «Фірма «Турист» завершився 19.03.2012 року. З того часу жодних інших відносин з приводу користування нею не укладали.

«Відтак, за нормами чинного законодавства та актами Львівської міської ради, після закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки, на якій розміщено тимчасову споруду, така підлягає демонтажу у визначеному порядку, зокрема — на підставі рішення суду, яке набрало законної сили», — зазначають у департаменті.