У Львові на День Валентина в маршрутці померла жінка

0
14835

Сьогодні на вулиці Патона у місті Львові в автобусі померла літня жінка.

Про це повідомила небайдужа львівянка у групі Варта1.

Жінку розповідає, що скоріше за все в померлої трапився інсульт.

“Нема меж моїй роздратованості і відчуттю повного безсилля в таких ситуаціях. В дверях автбуса 2А на вул. Патона сьогодні померла старша жінка. Так як я виявилася єдиним медиком-зробила, що змогла. Але жінка померла неприходячи до тями. Стаж медсестри маю великий, але т.я. не лікар діагнози ставити не маю права. Попередньо виглядало на інсульт та тромбоемболію. Судмедексперта не дочекалась тому не знаю, який попередній діагноз поставив він. Як то кажуть розтин покаже”, – зазначила львівянка.

Жінку роздратувала байдужість інших пасажирів, які також їхали в цій маршрутці.

“Але до чого то я все це. Страшно коли людина жорстока, але не менш страшно коли вона байдужа. Швидка їхала 15 хв, поліція більше години (це при тому, що люди дзвонили, я вже була 5-тою), потім мене з’єднали із Залізничним РВ, ще пізніше з Головним управлінням – поводять себе нахабно і кидають трубку навіть не представившись! Я подзвонила вже і на Гарячу лінію Львова. Мертва людина,одинока лежить на сходах тролейбуса більше години, а в державі проводять реформи, які на голову не натягнеш! Ні медицини, ні захисту населення. Дзвониш в поліцію- попадаєш в колцентр ,твою мать”, – розповідає жінка.

За словами свідка: “поліцейські в складі 5 чоловік приїхали і від них разило алкоголем,на шиях товсті золоті цепури….де їм до нещасного пенсіонера- певно відірвали їх від святкування….без коментарів…”.