У Львові лікарі врятували життя 2-річній дівчинці, яка проковтнула магніти (ФОТО)

0
1214

На Львівщині медики врятували дворічну дівчинку, яка проковтнула магніти від конструктора-неокуба.

Про це повідомляється на сторінці Львівської дитячої лікарні Охмадит у ФБ, пише “Цинічний Львів”.

2-річна дівчинка з Львівщини погостювала у бабусі, погралася з іграшками старших внуків і через 10 днів потрапила на операційний стіл з магнітиками від конструктора-неокуба в животику.

У маленької пацієнтки були блювання і підвищена температура. У районній лікарні їй зробили рентген. На знімках красувалися 4 магнітики. З ними малечу доставила «швидка» до «Охматдиту».

Діставали їх хірурги з допомогою сучасного електронно-оптичного перетворювача в ургентній операційній.

Малеча отримала медикаментозне лікування і на 3 день її виписали додому.

«Дорослі, не втомлюємося нагадувати: не давайте малечі іграшки, призначені для старшого віку! До речі, неодимові конструктори заборонені в США і Європі», – наголошується у повідомленні.

Маленьких жертв магнітів не меншає, саме з цієї причини ми нагадуємо дорослим про магнітну небезпеку для малечі. Коли магнітики потрапляють в дитячі шлунки, то можуть наробити чимало біди. Магніти мають надзвичайну силу притягання, тож пошкоджують внутрішні органи дитини, трапляється, подекуди вони пробивають їх і утворюють справжні дірки. Уже за кілька годин магнітики можуть стати причиною некрозу кишки.

Звісно, наші лікарі стараються дістати сторонні тіла ендоскопічно, без жодних розрізів, але коли магнітики пробули у дитячому животику тривалий час, то без операції тут не обійтися, наголошують медики.