У Львові лікарі врятували немовля з важкою патологією

0
87

Львівські медики провели складну операцію та врятували маленьку Олександру з Івано-Франківщини, в якої виявили важку патологію нирок.

Про це “Цинічний Львів” повідомлять на сторінці лікарні у Facebook.

Про складну патологію нирок у дитини мама дізналась на плановому УЗД під час вагітності. Проте родина, у якій уже є двоє старших дітей – 17-річна сестричка і 16-річний братик, – не злякалась. Вирішили народжувати і боротись за здоров’я наймолодшої дитини.Маленьку дівчинку на п’яту добу від народження у лікарню доставила бригада швидкої медичної допомоги. Вона знаходилась у критичному стані через множинні вади розвитку, потребувала допоміжної штучної вентиляції легень та негайного початку нирковозамісної терапії.

За словами реаніматолога-анестезіолога лікарні Іванни Андрейчук, щоб врятувати життя дитини, на третю добу перебування у відділенні інтенсивної терапії їй розпочали перитонеальний діаліз.

«Лікарі Центру не давали жодних прогнозів, проте робили усе можливе і неможливе для порятунку моєї Саші», – каже мама Оксана.

Опікуються малечею команда львівських лікарів вже понад два місяці. Зараз дівчинка отримує комплексну терапію у педіатричному відділенні – вже дихає самостійно, функція нирок підтримується за допомогою автоматизованого перитонеального діалізу.

Попереду у маленької пацієнтки тривале лікування, а для повноцінного життя вона потребуватиме трансплантації нирки.

Донорами для донечки стануть батьки.