У Львові хочуть збудувати нову ратушу

0
805

Між вулицями Городоцькою та Шевченка у Львові планують збудувати нову адміністративну будівлю ратуші та конгрес-хол. Однак цю ділянку досі не передали із власності Міноборони місту. Про це повідомив заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач. Про це пише “Твоє місто”.

“У 2015 році ЛМР та Міноборони підписали меморандум про співпрацю і там були двосторонні зобов’язання. Місто мало прийняти у свою власність 103 житлових будинки військових, у які, за орієнтовними підрахунками, треба вкласти 150 млн грн, щоб привести до ладу. Так само місто мало виділити 16 га землі на будівництво житла для військових, а Міноборони мало передати місту будівлі і землю за церквою Анни і на вул. Авіаційній”, – зазначає чиновник.

Меморандум підписали та почали процес, однак з різних причин його не реалізовували, додає Зубач. 26 грудня міський голова Андрій Садовий знову заявив, що місто збирається будувати там адмінбудівлю ратуші.

“Зараз маю нараду в Києві, де в Міноборони обговорюємо, яким чином можна зреалізувати будівництво, може слід оновити меморандум. Ця територія велика, приблизно 9 га, і питання будівлі для міськради є важливим, але вторинним. Основна річ, чому ми намагаємося її отримати у власність міста, то тому, що це сам центр і добре місце для громадської забудови. Там не має буде житла чи комерційної забудови, а щось від конгрес-холу, де проводитимуть конференції на найвищих рівнях, зустрічі, виставковий центр до приміщень міської ради”, – додає він.

Любомир Зубач каже, що наразі все залежить від перемовин із Міністерством оборони, адже для передачі землі треба розпорядження Кабміну.