У Львові громадський транспорт можуть не запустити, незважаючи на рішення уряду

0
689

Наразі Львів не відповідає вимогам уряду для відновлення роботи громадського транспорту, але остаточне рішення міська комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалюватиме завтра.

Як повідомляє “Цинічний Львів” про це у коментарі виданню “Твоє Місто” заявила заступниця міського голови Львова Галина Слічна.

Нагадаємо, в уряді кажуть, що роботу громадського транспорту можна буде відновити у містах, де за останні 7 днів на 100 тисяч населення було в середньому менше 12-ти нових хворих на Covid-19.

«Якщо розглядати на 750 тисяч населення, то це 90 нових випадків. Ми ще будемо робити розрахунки, але наразі виглядає так, що ми не підпадаємо під ці критерії», – говорить Галина Слічна.

За минулі 4 дні, додає вона, Львівська область входить у четвірку лідерів за кількістю виявлених нових хворих, а більшість з хворих в області – зі Львова.

Утім, каже Галина Слічна, щоб ухвалити остаточне рішення, потрібно дочекатись оприлюднення кінцевого варіанту постанови уряду і на основі прописаних там показників робити розрахунки.

Тож комісія з питань ТЕБ і НС збереться завтра, 21 травня, і ухвалить рішення.

На запитання про те, чи можливі компроміси чи альтернативи у випадку, якщо Львів не підпадає під вимоги уряду для відновлення транспорту, Галина Слічна каже, що в міськраді «будуть думати».

Також одним з критеріїв уряду є проведення понад 120-ти ПЛР та ІФА-тестувань на 100 тисяч населення на 7 днів.

«Тут щось незрозуміло, треба читати постанову. У нас значно більша кількість тестувань», – каже Галина Слічна.