У Львові дівчина, яка випала із сьомого поверху має шанс на життя: потрібне дороговартісне лікування (ФОТО)

0
2158

У місті Львові молода дівчина Ольга Костенко впала з сьомого поверху і чудом вижила.  Зараз стан Олі стабільно важкий, рідні вірять, що їм вдасться врятувати дитину. Дівчині потрібно зробити кілька операції, які коштують значних грошей.

Про це повідомляє myukraine.

Мама дівчинки Галина Калінська просить небайдужих допомогти врятувати доньку:

“Христос народився дорогі друзі,всіх зі святом вас.Хочу подякували всім за моральну і матеріальну допомогу,перша операція пройшла вдало(тільки щоб організм прийняв метал,бо потрощене лице), Тепер друга операція на хребет (роздріблені хребці шийно-грудного відділення) треба дві пластини.Тоді,буде ще операція на голові теж пластина.
Ми з Божою допомогою справимося.Навіть лікар говорив що над Олічкою стоїть сам ГОСПОДЬ. Дякуємо, молімося. Може ще хтось хоче допомогти буду дуже вдячна і буду за вас молитися 5355 1759 3727 6673 Кредобанк Калінська Галина.
Операція на хребті назначена на завтра 10 січня, в 11 годині. Молитва то могутня сила.” – зазначає жінка у своєму дописі.
Вже вчора, 10 січня пані Галина написала, що операція на хребті пройшла успішно, але попереду, ще як мінімум одна операція на голові і довге лікування, тому допомога для дівчини все ще потрібна:
“Дякую мої дорогенькі за молитви , операція пройшла добре. Дякуємо Богові. Чекаємо що все буде добре. Хто не знає, то Оля постраждала від падіння з сьомого поверху, жива, лікарі самі говорить що над нею стоїть Господь Бог. Жити дитина хоче. Зараз стан її стабільно-важкий” – пише Галина Калінська.