У Львові атовці створили пейнтбольний клуб та пропонують молоді безліч цікавинок (ФОТО)

0
843

Створити пейнтбольний клуб та організувати дозвілля молоді поставив собі за ціль Роман Чорнобай разом з братом Миколою Зінкевичем.

Чоловік – атовець. Повернувшись із війни, вирішив навчити молодь захищатися та водночас цікаво і корисно проводити вільний час.

«Служив у 2015 році на території Луганщини. Це була перша хвиля мобілізації. Коли повернулися , почали з братом думати над ідеєю, як саме можна було б з користю навчити сучасну молодь користуватися зброєю та тим самим нікому не нашкодити. Тут і виникла ідея пейнтболу. Гра виробляє навики швидкої реакції, стратегії і тактики. Виховує дисциплінованість і вміння працювати в команді, поводитись із зброєю», – розповідає Роман.

Обладнання для пейнтболу недешеве. Укомплектування одного гравця обходиться у 300-400 доларів. Гра на одну особу коштує 250 гривень. Це вже разом із спорядженням та комплектом куль на 200 штук. 

«Почали працювати на своїх коштах. Для початку щось трохи позичили, закупили обладнання. А вже цього року прочитав статтю у соцмережі, що департамент економіки запровадив програму для співфінансування стартапу для атовців.Розказав братові. Подали бізнеспроект і успішно його виграли. За ці гроші – оновили обладнання, спорядження. Тепер можемо організувати гру для 20 учасників», – розповідає далі Микола.

Команда збирається відкрити чотири локації. Це мають бути відкриті і закриті майданчики.

«Ще одну локацію мріємо утворити у селі Суховоля Городоцького району. Там пригледіли чудове місце для занять із пейнтболу. Озеро, ліс. Багато молоді туди приїздить відпочивати. Але територія захаращена, взяли б в оренду, розчистили. Хай би була користь для усіх, платили б податки у місцеву селищну раду» -, каже Микола.

Втілювати бізнес-ідеєю в життя хлопцеві допомагає брат і друзі. Свій проект хлопці поєднують з благодійністю. А вже цієї суботи на щойно відкритій локації стартує збірна гра, до якої може долучитися кожен і не важливо маєш ти команду чи ні . Також команда організувала круту програму до Дня студента : знижки на гру від 10% до 15 %.

Шалені знижки на сертифікати. Круті подарунки від FOX TACTICAL. Тому не гайте часу дарма ,бронюйте місця!

Детальніше з діяльністю клубів можна ознайомитись у Facebook та Інстаграмі.