У Львові анонсували послаблення карантину: що відкриють і коли саме

0
933

У Львові з 15 травня запрацюють магазини одягу та взуття, непродовольчі ринки, а з 18 травня – торговельні центри та поліклініки.

Про відповідне рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС у Facebook повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, передає “Цинічний Львів”.

За його інформацією, з 15 травня в місті запрацюють: візові центри, магазини з продажу одягу, білизни та взуття, які мають прямий вихід на вулицю, та непродовольчі ринки. А з 18 травня до переліку доєднаються магазини одягу, білизни та взуття, які працюють у приміщеннях ТРЦ, і поліклініки всіх форм власності для надання планової амбулаторної допомоги.

«Але всі ці заклади зобов’язані працювати за відповідними протоколами. Якщо зафіксуємо порушення — штраф і закриття», — зазначив міський голова.

За словами Садового, мерія й надалі відстежує динаміку захворювання на коронавірус у Львові. Від неї залежатимуть подальші рішення міста щодо карантину.

«Лабораторії продовжують ПЛР-тестування. Ми відстежуємо динаміку захворювання. Якщо впродовж 3 днів відсоток позитивних результатів буде більшим 23% від кількості протестованих за добу, комісія прийматиме рішення про відновлення карантинних обмежень», — додав мер міста.

Станом на 8:00 14 травня на Львівщині підтверджено 904 випадки інфікування коронавірусом, з них за добу — 34.