У львівському Охматдиті заявили про тиск з боку чиновниці Микичак

0
959

Директорка департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак обмежує у закупівлі матеріальної бази для дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

Про це Вільна профспілка ЛОДКЛ ОХМАТДИТ написала на своїй сторінці у facebook.

“На цей раз, директор ДОЗу І.Микичак робить все можливе, щоб обмежити ОХМАТДИТ в матеріальній базі. На замовлення лікарні у 40 комп‘ютерів, виділяють лише 5. Проте, для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру уже закуплено 34 ноутбуки! За словами І.Микичак розподілення відбулось за пропорційною системою. Правда, сама пропорція знову ж таки відома лише самій Ірині Микичак. Нагадуємо, ОХМАТДИТ налічує 813 працівників (168 лікарів), ЗУМСЦ – 562 працівників (119 лікарів)”, – йдеться у дописі.

Як заявляють у профспілці, через невідповідність матеріально-технічної бази НСЗУ не заключить договір і все фінансування ляже на громаду. На думку медиків, Львівська обласна рада у сьогоднішньому складі не захоче тримувати таку величезну лікарню.

Нагадаємо, нещодавно медики комунального закладу висловили недовіру директору департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.