У львівському ОХМАТДИТі встановлять небезпечну для здоров’я дітей мобільну вежу

0
2356

4 жовтня 2018 року на засіданні майнової комісії Львівської обласної ради депутат заявив про небезпеку встановлення мобільних веж на даху приміщень львівського ОХМАТДИТУ, оскільки це може завдати шкоди дітям, які перебувають у цьому закладі на лікуванні. Також депутат запропонував відкликати оголошення управління майном про наміри надати в оренду відповідні приміщення для встановлення мобільних веж.

Про це повідомляє власкор.

Як зазначається на офіційному веб-сайті Львівської обласної ради, управління майном спільної власності оголосило про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад. Зокрема, мова йде про розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунакацій, які надають послуги рухомого (мобільного) зв`язку, операторів та провайдерів телекомунакацій, які надають послуги доступу до інтернету.

Під оренду надається площа обсягом 10 кв. м., балансоутримувачем якої є КЗ ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ», що розташована на вулиці Лисенка, 31 у м. Львові.