У Львівській ОДА планується засідання міжвідомчої групи, яка напрацьовуватиме перспективний план об’єднання громад

0
2273

З 22 січня 2020 року у Львівській ОДА заплановані публічні консультації щодо питань підготовки пропозицій стосовно адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Львівської області.

Про це повідомив в.о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда на своїй сторінці у facebook.

“Всі вже мабуть знають, що Президент відкликав проєкт змін до Конституції щодо децентралізації, тому це наша з вами змога знайти час та можливість додатково попрацювати над пропозиціями, а особливо над перспективним планом Львівщини! Тому Львівська обласна державна адміністрація та Департамент економічної політики зокрема виступає з ініціативою проведення публічних консультацій з цього приводу. Пропонуватиму нашу роботу розпочати 22.01.2020. Детальний план-графік сформуємо 20.01.2020 та розмістимо на офіційних ресурсах”, – прокоментував очільник департаменту.

Як зазначив чиновник, у першу чергу на засіданні комісії будуть опрацьовувати зауваження Мінрегіону в частині перспективного плану Львіщини. Також у Львівській ОДА збирають економічно обґрунтовані пропозиції до перспективного плану, які будуть винесені на розгляд міжвідомчої робочої групи.