У Львівській обласній раді відклали питання надання Східниці міста обласного значення

0
3188

Питання віднесення смт Східниця Львівської області до категорії міст обласного значення не буде розглядатися на сесії Львівської обласної ради, що відбудеться 10 вересня 2019 року.

Про це стало відомо 28 серпня на засіданні президії Львівської обласної ради.

Зі слів голови профільної комісії обласної ради з адміністративно-територіального устрою Володимира Сагана, згадане питання потребує доопрацювання, а тому його треба вилучити.

Як зазначено в зауваженнях начальника юридичного відділу до згаданого вище проекту рішення, станом на сьогодні законодавство України у сфері адміністративно-територіального устрою допускає віднесення до категорії міст обласного підпорядкування лише населених пунктів із статусом місто. Відтак першочергово необхідно вирішити питання про надання смт Східниця статусу міста, яке не підпорядковується місту Борислав.

Нагадаємо, у проекті рішення № 1424-ПР від 01.08.2019 року «Про віднесення селища міського типу Східниця Львівської області до категорії міст обласного значення» депутатам обласної ради пропонується звернутись до Верховної Ради України  з поданням про віднесення селища міського типу Східниця Львівської області до категорії міст обласного значення, а також клопотати перед Верховною Радою України щодо підтримання подання Львівської обласної ради про віднесення смт Східниця Львівської області до категорії міст обласного значення.